اعلامیه های الگوریتم پنگوئن دستگاه لیزر ورژن ۴٫۰

در طول تعدادی هفتۀ اخیر , شاهد تغییرات دستگاه لیزر و نوسانات بسیاری در نتایج جستجوی گوگل بودیم . به روزرسانی که طولانی تر اشخاص آن را پیش بینی کرده بودند , بالاخره انجام شد و گوگل در نهایت اعلام کرد پنگوئن نسخه ۴٫۰ دو ویژگی با اهمیت داراست :

الگوریتم جدید پنگوئن به صورت لحظه ای ( Real - Time ) عمل می نماید . این واقعاً خبر خوبی است . اشخاص زیادی میباشند که برای دستگاه لیزر بی کیفیت خود , مخارج گزافی صرف کرده اند و حتی بعداز حذف همگی بک لینک های اسپمی شان , گشوده هم سایتشان به موقعیت اولیه برنگشته است . قطعاً منزل ای که بر روی ویرانه ها سازه شده باشد , مقاومت چندانی ندارد . این مورد در مسئله دستگاه لیزر هم درستی می نماید . افرادی نیز که سئوی وبسایت خویش را بر رویلینک بیلدینگ بی کیفیت بنا کرده اند نباید توقع داشته باشند که در مرتبه های بالای نتایج جستجو قرار داشته باشند . حذف پیوند های بی کیفیت , مطمئناً آن ها را به شرایط مهم خود بر نمی گرداند . با این حال , به حیث میرسد کسب و کارهایی بخش اعظمی وجود دارا هستند که به جهت الگوریتم پنگوئن با محدودیت های شدیدی مواجه بوده اند . به روز رسانی تازه الگوریتم پنگوئن برای چنین کسب و کارهایی , وضعیت جدیدی را به‌وجود خواهد آورد .
به گفته گوگل , این نسخه از الگوریتم پنگوئن از ورژن پیشین دقیق تر ( دستگاه لیزر تهران ) است : این خصوصیت به توضیح بیشتری نیاز داراست . در قبلی به نظر می رسید , الگوریتم پنگوئن نسخه ۲٫۰ , پنالتی های مربوط به کلمات حساس و سکو کاغذ را عمده از ورژن ۱٫۰ آن اعمال می کرد . با این حال , در یک‌سری سال اخیر شاهد پیشرفت های متعددی در این حوزه بوده ایم و احتمالاً گوگل نظیر پیشین تنها به فرایند پیوند بیلدینگ اهمیت نمی دهد و تک تک پیوند ها را مورد نظارت قرار می دهد . تنها روزگار است که معین می نماید این دقیقتر شدن الگوریتم پنگوئن گوگل به چه معناست , البته به لحاظ می رسد برای اشخاصی که می خواهند از روش دستگاه لیزر کلاه سفید مرتبه وبسایت خویش را ارتقاء دهند , خبر خیر و خوبی باشد .


مطلب ای با مورد : دستگاه لیزر وبسایت به طرز دستگاه لیزر کلاه سپید می‌تواند به شما کمک کند
آپ تو دیت هامینگبرد ( مرغ مگس‌خوار )

این آپ تو دیت در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۳ , یک تغییر‌و تحول کلی در الگوریتم‌های گوگل به وجود آورد و هدف از طراحی آن بهینه‌سازی موتورهای کاوشگر درسمت تشخیص خوبتر اهداف کاربران , حین کاوش در فضای مجازی بود . در‌این آپ دیت , بهینه‌سازی موتورهای جستجو گر با واحد سنجش مفهوم و مضمون‌ سازگار شد و این , اهمیت تهیه‌ی محتوای سازگار با نیاز کاربران را بیش‌ازپیش برای شرکت‌های بازاریابی واضح نمود .
روش این الگوریتم بدین صورت است که بر روی معنی عبارت کاوش شده فعالیت می کند . به‌این صورت که آغاز برای واژه متبوع مترادف پیدا کرده بعد از آن از طریق آن به هدف جستجوی مخاطب دست پیدا خواهد کرد و شایسته ترین نتایجی را که می تواند مخاطب را راضی نگه داراست به وی ارائه می‌دهد . بطور نمونه شما در گوگل تیتر ” خرید گوشی ” را تایپ می کنید . دستگاه لیزر درین سطح مرغ مگس خوار آغاز به کار می کند و مترادف و هم معنی کلمه ها “ خرید ” و “ گوشی ” را کاوش می کند . برای خرید از واژه و کلمه “ بازار ” و برای گوشی از “ تلفن موبایل ” استفاده دستگاه لیزر می کند . آنگاه نتایجی را که به استفاده کننده ارائه خواهد بخشید لینک و پیوند صفحاتی است که در محتوای آن در زمینه ی خرید و بازار گوشی توضیحاتی ارائه داده شده‌است .

این الگوریتم ها زیرا مرتبط با مسئله بازاریابی محتوا وجود ندارد در این جا دستگاه لیزر مطرح نکردیم .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *